CHLORFOAM

chlorfoam

Chlorfoam to wysokopieniący detergent przeznaczony do większości powierzchni, narzędzi i sprzętu wykorzystywanego w przemyśle spożywczym i przemyśle napojów.

- Szczególnie zalecany do czyszczenia linii wykorzystywanych do obróbki mięsa, ryb i drobiu oraz w zakładach drobiarskich.

- Można go stosować u drobiu, trzody chlewnej, bydła, w ubojniach owiec, a także w zakładach przetwórstwa żywności i napojów, takich jak owoce morza, pakowanie owoców, przetwórstwo jaj, piwa, wina, napojów, mleka i produktów mlecznych.

- Nadaje się również do stosowania w wytwórniach oleju roślinnego i do mycia pojazdów transportujących żywność.

- Do czyszczenia agregatów chłodniczych, urządzeń do przetwarzania, transporterów, mieszarek, desek do krojenia, stołów itp.

- Odpowiedni do stosowania na stali nierdzewnej, tworzywach sztucznych, teflonie, cemencie i na glazurze.

POBIERZ

ulotka (PDF) | karta charakterystyki produktu (PDF)

INSTRUKCJE STOSOWANIA

Roztwór 3-10% w zależności od stopnia zanieczyszczenia. W celu uzyskania 5% stężenia objętościowego (v/v) roztworu należy rozpuścić 5 litrów produktu w 95 litrach wody.

Pianę należy pozostawić na czyszczonej powierzchni przez 20-30 minut a następnie spłukać czystą wodą.

Produkt może być stosowany do powierzchni nierdzewnych jednak z uwagi na właściwości żrące należy zachować ostrożność przy kontakcie z elementami wykonanymi z plastiku.

Przed użyciem sprawdzić możliwość zastosowania w kontakcie z danym materiałem. Nie stosować do powierzchni zawierających aluminium i inne metale miękkie.